Учасники АТО з Кіровоградщини написали листа Зеленському

Через недосконалість законодавства частина захисників України не можуть оформити собі належні пенсії

1738
кількість переглядів
Картина Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану»

У Кропивницькому відбувся круглий стіл за участі громадських об’єднань учасників АТО, передає журналіст CBN.

У заході взяли участь 12 об’єднань та члени родин загиблих і зниклих безвісті воїнів. Круглий стіл став продовженням обговорення проблем АТОшників, яке відбулося під час зустрічі ветеранів та юристів з заступником міністра оборони у березні 2019 року.

Результатом круглого столу став лист президенту Володимиру Зеленському, в якому пропонується внести зміни до деяких законів, що стосуються соціального захисту учасників бойових дій. Проблеми чинного законодавства характерні не тільки для жителів області та стосуються соціального захисту ще й інвалідів війни та членів сімей загиблих.

Через недосконалість законодавства частина захисників України не можуть оформити собі належні пенсії як інваліди війни, а сім’ї загиблих не мають права отримати одноразову грошову допомогу та оформити відповідні пільги.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.