У Малій Висці відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям (ФОТО)

Майданчик відкрили на території міської школи

1324
кількість переглядів

Сьогодні, 5 липня, у Малій Висці на території Маловисківської міської ЗШ №3 відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям, будівництво якого розпочалося минулої осені.

Про це CBN поінформували в прес-службі Маловисківської ОТГ.

Проект реалізували за рахунок коштів бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та Маловисківської міської ради. Фінансові частки держави і міськради складають по близько 750 тисяч гривень.

Маловисківський міський голова Юрій Гульдас привітав усіх зі святом, наголосив на важливості спорту в житті кожного та висловив упевненість, що відкриття цього футбольного поля забере багатьох підлітків і молодь з барів на спортмайданчики.

Захід підготували відділ освіти, молоді та спорту та педагогічний і учнівський колективи Маловисківської міської школи №3. З нагоди відкриття майданчика відбувся концерт.

Стрічку перерізали міський голова Юрій Гульдас та керівник обласного центру «Спорт для всіх» Дмитро Янчук.

Право першого удару по воротах надали Маловисківському міському голові Юрію Гульдасу.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.