У Кропивницькому планують створити «Доріжку здоров’я»

Проект на фінансування «Громадського бюджету – 2020» подали активісти новоствореної громадської організації «Клуб прогресивних ініціатив»

392
кількість переглядів

В обласному центрі планують облаштувати «Доріжку здоров’я».

Презентацію провели у прес-центрі CBN сьогодні, 11 липня.

Активісти наголосили, що в місті немає облаштованого для бігунів простору.

«Ми зіткнулися з тим, що в місті є лише кілька місць, де можна побігати. Втім, і їх не можна назвати безпечними і зручними», – заявив голова ГО «Клуб прогресивних ініціатив» Станіслав Зелінський.

Для створення доріжки обрали натоптану стежку, яка знаходиться в комунальній частині Дендропарку. Її протяжність – 2,5 кілометра.

«На облаштування нас надихнув аналогічний проект на набережній Одеси. Ми обрали місце в найбільшому парку міста. Нашою доріжкою можна буде прогулюватися, бігати, займатися скандинавською ходьбою. Для облаштування не треба укладати асфальт чи вирубувати дерева. Покриття буде спеціальне», – додав директор бігового клубу Kro Run Club Іван Поліщук.

Крім того, автори проекту ініціювали конкурс дитячих малюнків – який вигляд має мати доріжка. Батьків просять публікувати малюнки своїх дітей у соцмережах. Організатори обіцяють дітям цінні призи. Деталі конкурсу опублікують на своїй сторінці у Facebook.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.