На Кіровоградщині від імені антикорупціонерів поширюють «чорнуху» проти кандидата в нардепи від «Слуги народу»

21 липня в Україні відбудуться парламентські вибори

726
кількість переглядів

Національне антикорупційне агентство нібито просить не голосувати за кандидата в народні депутати у 101 виборчому окрузі (центр – Голованівськ) Юрія Кузбита, тому що він є обвинуваченим у кримінальному провадження № 420160000000037.

Про це написало видання «Аргументум».

У матеріалі наводиться скан листа агентства.

Публікацію передрукували «Антикор», From-UA та інші сайти. Національне антикорупційне агентство нібито застерігає: «Попереджаємо, що будь-яке сприяння обвинуваченому в кримінальному провадженні, зокрема голосування за нього і надання йому таким чином депутатської недоторканності як способу уникнути покарання – буде розцінено Національним антикорупційним бюро як сприяння у злочинній діяльності з Вашого боку».

Водночас Національного антикорупційного агентства в Україні не існує.

У НАБУ CBN повідомили, що згаданий лист – фейк. «Вказана інформація не відповідає дійсності», – йдеться у відповіді, надісланій на електронну адресу редакції.

Нагадаємо, «Аргументум» опублікував матеріал про кандидата в народні депутати у 100 окрузі (центр – Бобринець) Євгенія Лучкова. Той начебто закликав Україну вибачитися перед Росією. Однак публікація виявилася чорним піаром.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбудуться парламентські вибори.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.