Кандидат у нардепи пригрозив тюрмою меру Олександрії (ВІДЕО)

Олександр Поворознюк записав відеозвернення

1218
кількість переглядів
Термінове звернення Олександра Поворознюка до Степана Цапюка!

Степане Цапюк, сьогодні ти перейшов межу! Ти з 1998 року знущався з мешканців Олександрії, розкрадаючи бюджетні кошти та кладучи їх до своєї кишені! Шикарні будинки, автівки та коштовності - все це здобуто тобою злочинним шляхом. Але хочу тобі сказати, що час твій плинув та перше, з чого я почну, коли отримую депутатський мандат — це пересаджаю тебе та все твоє корупційне кубло яке як ракова пухлина присмокталась до казни Олександрії!

Опубліковано Олександр Поворознюк Середа, 17 липня 2019 р.

Кандидат у народні депутати по 103 округу Олександр Поворознюк зняв відеозвернення до мера Олександрії та пригрозив йому тюрмою.

Відео він розмістив на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент CBN.

«Степане Цапюк, сьогодні ти перейшов межу! З 1998 року ти знущався з жителів Олександрії, розкрадаючи бюджетні кошти та кладучи їх до своєї кишені! Шикарні будинки, автівки та коштовності – все здобуто тобою злочинним шляхом. Але хочу тобі сказати, що час твій плинув, та перше, з чого я почну, коли отримую депутатський мандат – пересаджаю тебе та все твоє корупційне кубло, яке, як ракова пухлина, присмокталась до казни Олександрії!» – написав він.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбудуться парламентські вибори.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.