Ірина Фріз: «Євроінтеграційні реформи необхідно продовжувати»

21 липня відбудуться парламентські вибори

301
кількість переглядів
Фото: «Олександрійські новини»

На необхідності продовжувати євроінтеграційний курс, а відтак на подальшому осучасненні навчальних і медичних закладів країни у новому парламенті наголосила кандидат у народні депутати від політичної партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

Учора, 18 липня, вона побувала з робочою поїздкою в Олександрійському районі, передає кореспондент CBN.

Там Ірина Фріз оцінила перетворення Новопразького начально-виховного об’єднання і нової сільської амбулаторії у селі Протопопівка.

«Я можу лише сказати одне, що не кожна районна школа або лікарня Києва має таке обладнання, таких фахівців, які є на Кіровоградщині, їх потрібно цінувати, максимально підтримувати, і саме це ми будемо робити у новому парламенті», – зазначила вона.

З досягненнями громад представницю «Європейської Солідарності» знайомив кандидат-мажоритарник від цієї політичної сили у 103 виборчому окрузі Сергій Коваленко. Працюючи в команді голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, саме він очолював гуманітарний і соціальний напрямки розвитку Кіровоградщини.

«До цього безпосередньо доклав руку Сергій Петрович, який балотується по мажоритарному округу від області, відповідним чином має бажання і далі продовжити розпочату справу, і впевнена, що в нього буде ефективна діяльність у новому складі Верховної Ради», – сказала політик.

У громадах Ірина Фріз спілкувалася з освітянами та медиками. Ті говорили про найбільш наболілі проблеми. Кандидат від політичної партії «Європейська Солідарність» наголосила: спеціалісти потребують підтримки держави і гідного забезпечення. І це буде одним із пріоритетів «Європейської солідарності» у новому скликанні парламенту.

«Державна програма і державна підтримка, більше того підтримка з державного бюджету, щоб оснащення, устаткування, а особливо заробітна плата медиків була підвищена, так само, як і для вчителів. Тому що справедливість має бути однаковою для всіх, ми не маємо права залишати медиків із ситуацією сам на сам, коли вони отримують незадовільну заробітну плату, з моєї точки зору», – сказала Ірина Фріз.

Аби євроінтеграційні реформи не були марними, їх обов’язково необхідно продовжувати.

«Той оптимізм, який випромінюють фахівці, спеціалісти на всіх рівнях, дасть можливість продовжувати ті реформи, які були розпочаті останні п’ять років, зміцнювати їх здобутки і досягати нових результатів», – підсумувала Ірина Фріз.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.

VIAПередвиборча агітація