ФК «Олександрія» здолав СК «Дніпро-1»

Перегляди: 834

Зустріч між бронзовим призером Української Прем’єр-Ліги та новачком елітного дивізіону відбулася сьогодні на культурно-спортивному комплексі «Ніка».

Про СВN поінформували в прес-службі ФК «Олександрія».

На початку протиборства суперники обмінялися небезпечними випадами. Спочатку Артему Сітало не вистачило влучності. Після удару дніпровця Ігоря Когута м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Юрія Паньківа. Далі небезпечний удар із штрафного Гліба Бухала нейтралізував голкіпер гостей Валерій Юрчук.

На 28 хвилині ще одну нагоду господарів вийти вперед не використав Кирило Ковалець. Його удар пройшов поруч зі стійкою воріт дніпровців. Через п’ять хвилин, після кутового, не влучив у «рамку» вже Валерій Лучкевич. На 39 хвилині олександрійці забили, але за мить до цього арбітр зафіксував порушення правил з боку Євгена Банади. За дві хвилини Артем Сітало влучив у стійку воріт «Дніпра-1», а з добиванням Лучкевича впорався воротар дніпровців Юрчук. Тож, лише кутовий.

Перший тайм, в якому краще виглядали підопічні Володимира Шарана, закінчився з рахунком 0:0.

Після перерви олександрійці продовжували домінувати. Така активність призвела до того, що Дмитро Шастал, вдало зігравши на добиванні, вивів свою команду вперед – 1:0. А через сім хвилин Шастал забив другий гол.

Півзахисник господарів вдало зіграв на перехопленні, увірвався до штрафної суперників і пробив. Добив м’яч уже в порожні ворота Максим Задерака. Після цього підопічні Дмитра Михайленка активізувалися й відіграли один гол із пенальті. Вирок арбітра Віктора Копієвського вдало виконав новачок дніпровців Дмитро Коркішко – 2:1.

Наприкінці матчу гості намагалися врятувати цей поєдинок, але на останньому рубежі олександрйців надійно зіграв голкіпер Олег Білик. Команда Володимира Шарана перемогла з рахунком 2:1 й додала собі впевненості перед майбутнім протистоянням у першому турі нового чемпіонату.

31 липня ФК «Олександрія» о 19:00 прийматиме донецький «Шахтар»

Олександрія: Юрій Паньків (Олег Білик, 61), Павло Пашаєв (Тимур Стецьков, 56), Владислав Бабогло (Андрій Запорожан, 46), Гліб Бухал (Антон Шендрік, 46), Денис Мірошніченко (Кирило Прокопчук, 73), Валерій Лучкевич (Євген Протасов, 46), Кирило Ковалець (Денис Устименко, 61), Дмитро Гречишкін (Богдан Литвяк, 73), Євген Банада (Кирило Дришлюк, 61), Максим Третьяков (Дмитро Шастал, 46), Артем Сітало (Максим Задерака, 46).

Дніпро-1: Валерій Юрчук, Володимир Польовий (Владислав Шаповал, 61), Сергій Логінов, Максим Лопирьонок, Юрій Романюк (Єгор Єрмолюк, 46, Юрій Вакулко, 57), Ігор Когут (Олександр Бєляєв, 67), Сергій Булеца (Ігор Загальський, 57), Олександр Назаренко (Олексій Чічіков, 73), Арсеній Батагов (Олександр Сафронов, 47), Олександр Кобахідзе (Дмитро Коркішко, 61), Владислав Супряга (Станіслав Куліш, 67).

Голи: Дмитро Шастал (48), Максим Задерака (55) – Дмитро Коркішко (64 – пенальті).