Клієнти ПриватБанку можуть купувати пальне WOG у Privat24 зі знижками

Купити пальне можна не тільки собі, але й членам сім’ї, друзям або колегам

1192
кількість переглядів

Клієнти ПриватБанку можуть купувати пальне WOG (бензин, газ, дизель) у мобільному банку Privat24.

Усі придбані літри, бонуси та знижки синхронізуються з карткою «Прайд» клієнта під час першої купівлі, повідиомили CBN у прес-службі ПриватБанку в області.

Клієнт може вибрати літраж, тип пального та оплатити його карткою в додатку. Також купівля пального доступна для підприємців – оплата карткою «Ключ до рахунку». Щоб використовувати куплені літри, досить назвати номер мобільного телефону оператору АЗС WOG. Перевірити свій паливний баланс можна в Privat24.

Для клієнтів Privat24 це не просто придбання пального – це вигідне вкладення коштів, адже можна купити пальне за сьогоднішніми цінами, а використовувати його в будь-який зручний момент у майбутньому (куплені літри не згорають і не мають строку придатності), таким чином убезпечивши себе від стрибків цін на бензин. До того ж до 30 вересня в мобільному додатку Privat24 діє знижка: 2,5 грн/л на бензин/дизель і 0,75 грн/л на газ.

Купити пальне можна не тільки собі, але й членам сім’ї, друзям або колегам. Під час купівлі зазначте номер телефону людини, якій буде зараховано літри, а бонуси чи знижку за покупку отримаєте ви.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.