Першими «Шлюб за добу» в обласному краєзнавчому музеї зареєстрували іспанець та українка

Проект «Шлюб за добу» діє на Кіровоградщині в двох містах

1074
кількість переглядів

У Кропивницькому проект «Шлюб за добу» поповнився ще однією локацією.

Тепер пари мають можливість зареєструвати стосунки в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї, повідомили CBN у прес-службі обласної юстиції.

«Популярність сервісу “Шлюб за добу” зростає. Це підтверджує кількість закоханих, які одружилися без довготривалих бюрократичних процедур. Так, із моменту запуску за пришвидшеною процедурою зареєстрували стосунки вже 1079 пар», – відзначила в. о. начальника обласної юстиції Анна Калініна.

Як додав заступник із питань державної реєстрації Олег Потьомкін, у Кропивницькому з’явилася ще одна локація, де наречені зможуть швидко зареєструвати стосунки.

«Учасники проекту “Шлюб за добу” тепер мають можливість одружитися і в краєзнавчому музеї. Першими, хто там це зробив, стали іспанець Баллестерос Тамайо Алехандро та українка Олена Горобець», – розповів він.

Нагадаємо, проект «Шлюб за добу» діє на Кіровоградщині в двох містах. У рамках сервісу свої послуги з організації весільних церемоній у Кропивницькому пропонує Кіровоградська обласна філармонія, Кіровоградський обласний художній музей і відтепер Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. В Олександрії – місцевий Палац урочистих подій.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.