З початку АТО загинули 200 військових, яких призвали служити з Кіровоградщини

Ще 17 осіб – загиблі, які призивалися з інших регіонів

1135
кількість переглядів

З початку антитерористичної операції на сході країни та операції об’єднаних сил Кіровоградщина понесла непоправні втрати – загинули 200 учасників антитерористичної операції.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це сьогодні, 29 липня, під час апаратної наради в ОДА повідомив начальник управління комунікацій облдержадміністрації Віталій Останній, передає кореспондент CBN.

За даними обласного військового комісаріату, їх призвали захищати свою державу з території нашої області. Ще 17 осіб – загиблі, які призивалися з інших регіонів (з Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Київської областей), проте їхні родини проживають в Кіровоградській області.

Усього на Кіровоградщині без батьків залишились 126 дітей.

«Обов’язок усього суспільства, обов’язок держави і обов’язок влади усіх рівнів – підтримати та не залишити сам на сам з горем їхні сім’ї», – наголосив Віталій Останній.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.