Води у двох мікрорайонах Кропивницького не буде довше, ніж планувалося

Раніше водопостачання планували відновити до 21 години сьогодні

913
кількість переглядів

Водопостачання приватного сектору району Новомиколаївка та верхньої частини мікрорайону Ковалівка у Кропивницькому відновиться не сьогодні до 21 години, а завтра орієнтовно о 5 годині ранку.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили у прес-службі ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

«Під час проведення перепідключення мереж в ході реконструкції водогону діаметром 600 мм по вул. Ельворті – М. Левицького у Кропивницькому виникли непередбачувані обставини.

В результаті централізоване водопостачання приватного сектору району «Новомиколаївка» та верхньої частини мікрорайону «Ковалівка» (вул. Енергетиків, вул. Поповича, пров. Ковалівський, вул. Чигиринська, вул. Ю. Олефіренка, вул. О.Бур’янової, вул. Г. Дмитрян (Щорса) буде припинене не до 21:00 сьогоднішнього дня, а орієнтовно о 5 годині ранку завтра, 31 липня.

Графік підвезення води автоцистерною подовжили на дві години – до 23:00», – сказано у повідомленні.

Телефони для довідок: 36-83-68; 56-12-73; 56-34-18.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.