На Кіровоградщині місцеве самоврядування «не бачить» 137 сміттєзвалищ

У чотирьох містах області паспортизовані всі сміттєзвалища

711
кількість переглядів

В області налічується 405 місць, де знаходяться відходи, лише 268 з них визнані органами місцевого самоврядування і проведена паспортизація.

Про це на сьогоднішній нараді в облдержадміністрації розповів перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, передає кореспондент CBN.

«А щодо 137-ми, органи місцевого самоврядування роблять вигляд, що їх не існує, і таким чином самоусунулись від проблеми зберігання сміття», – зазначив Сергій Коваленко.

Найбільше таких звалищ у Новоахрангельскому районі – 14, у Знам’янському та Кропивницькому – по 12, у Добровеличківському, Новомиргородському та Петрівському – по 10.

Перший заступник голови Кіровоградської ОДА навів приклади міст та районів, де всі документи оформили. Паспортизацію провели у Кропивницькому, Знам’янці, Олександрії та Світловодську, а також у трьох районах.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.