На Кіровоградщині місцеве самоврядування «не бачить» 137 сміттєзвалищ

У чотирьох містах області паспортизовані всі сміттєзвалища

820
кількість переглядів

В області налічується 405 місць, де знаходяться відходи, лише 268 з них визнані органами місцевого самоврядування і проведена паспортизація.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це на сьогоднішній нараді в облдержадміністрації розповів перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, передає кореспондент CBN.

«А щодо 137-ми, органи місцевого самоврядування роблять вигляд, що їх не існує, і таким чином самоусунулись від проблеми зберігання сміття», – зазначив Сергій Коваленко.

Найбільше таких звалищ у Новоахрангельскому районі – 14, у Знам’янському та Кропивницькому – по 12, у Добровеличківському, Новомиргородському та Петрівському – по 10.

Перший заступник голови Кіровоградської ОДА навів приклади міст та районів, де всі документи оформили. Паспортизацію провели у Кропивницькому, Знам’янці, Олександрії та Світловодську, а також у трьох районах.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.