Регіони Кіровоградщини отримають нові авто для сільських лікарів

Сім машин привезуть до Кропивницького через кілька днів

770
кількість переглядів
медицина

Цього тижня до області доставлять 25 нових автівок для сільських лікарів.

Про це на нараді в облдержадміністрації сьогодні, 12 серпня, розповів перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, передає кореспондент CBN.

За словами Коваленка, це друга партія автівок.

«Перша складалася з 12 машин. Вони вже працюють у нових амбулаторіях та тих, які провели ремонти», – сказав Сергій Коваленко.

Він зазначив, що по 25 автівках тендери завершені, продовжується тендер у Малій Висці та чекає на оголошення – в Олександрії. Машини перетнули кордон та пройшли розмитнення.

«Зараз відбувається завантаження і доставка автовозами 25 автомобілів у Кропивницький. Перший ми очікуємо в середу-четвер», – зазначив перший заступник голови Кіровоградської ОДА.

Голованівський район отримає п’ять машин для сільської медицини, Знам’янський – шість, Кропивницький та Олександрійський райони по три авто, Новгородківський та Світловодський – по дві, Маловисківський та Благовіщенський райони – по одній спеціалізованій медичній машині.

Олександрія, Новоукраїнка, Новомиргород, Петрове теж отримають по службовому автомобілю.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.