Жителі Благовіщенського готові перекрити трасу державного значення, якщо їм не полагодять міст

Містяни попередили, вимушені будуть вдатися до радикальних заходів – перекрити трасу «Київ - Одеса»

391
кількість переглядів

Марія Тарасенко, «Кіровоградська правда»

Гідравлічну споруду на річці Синиця у Благовіщенському обіцяють добудувати до 1 вересня.

Наприкінці минулого тижня, як уже повідомляла «КП», містяни вийшли на акцію протесту, бо за два місяці з початку реконструкції будівельні роботи майже не велися. Люди скаржаться, обʼїжджати мусять 12 кілометрів, іти пішки на інший бік міста – суцільний ризик.

– Раніше ми могли добратися машиною до центру за пʼять хвилин, зараз дорога займає від 30 хвилин. Ми піднімаємо багато пилу машинами, люди, що живуть над дорогою, скаржаться на нас і погрожують перекопати шлях, – розповідає «КП» жителька Благовіщенського Вільгельміна Гаврилюк.

Містяни попередили, вимушені будуть вдатися до радикальних заходів – перекрити трасу «Київ – Одеса», аби на проблему відреагували посадовці.

Уже в понеділок облдержадміністрація зібрала нараду. З’ясувалося, спочатку проблема була у неналежному виконанні проектної документації. Коли ж помилку виправили – затягли з експертною оцінкою. Увесь цей час фірма-підрядник не могла продовжити роботи, бо не надійшли кошти.

– Нам досі не заплатили, – апелює директор підприємства-підрядника «Атлант-3000» Олег Бугайов. – 300 тисяч, які виділили раніше, вистачило на встановлення арматури.

При цьому з 16 серпня підрядник погодився розпочати роботи з заливання бетону, після – проводитиме гідроізоляцію стін ззовні, бокову засипку та розпочне роботи з перекриття.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко звернувся до керівництва району та міста з рекомендацією особисто посприяти тому, аби підрядник вчасно отримав будівельні матеріали, зокрема сульфатостійкий цемент, який можливо замовити лише на уманському заводі.

– 31 серпня будівельники повинні здійснити остаточне засипання споруди щебенем, а вже 2 вересня я особисто планую брати участь у святі першого дзвоника у Благовіщенському, – наголосив посадовець.

Містяни тим часом попередили, що контролюватимуть хід будівництва.

Через міст проходить дорога загального користування місцевого значення «Тальне – Кам’янече – Нерубайка – Голованівськ – Благовіщенське». Він сполучає дві частини міста, але зараз рух перекритий і містянам доводиться об’їжджати через Йосипівку.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.