Світловодськ запрошує на фестиваль-конкурс патріотичної творчості «Дорога до миру»

До проведення долучилися обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану та Рада учасників бойових дій

1240
кількість переглядів

У Світловодську цієї суботи, 17 липня, відбудеться відкритий фестиваль-конкурс патріотичної творчості «Дорога до миру».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Фестиваль – данина пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, повідомляє CBN з посиланням на міськраду Світловодська.

Метою фестивалю є «об’єднання талановитих авторів і виконавців патріотичної пісні, надання можливості аматорським колективам та виконавцям реалізувати свій творчий потенціал і таким чином популяризувати українську патріотичну творчість».

У конкурсі візьмуть участь аматорські вокальні колективи, вокально-інструментальні ансамблі, музичні акустичні та рок-групи, солісти, автори-виконавці патріотичної пісні, поети, у творчості яких є авторські твори патріотичної тематики.

Торік фестиваль «Дорога до миру» проходив у Малій Висці, в ному взяли участь представники більше десяти населених пунктів.

Цього року учасників фестивалю до себе запрошує Світловодськ. Свято відбудеться 17 серпня о 10:00 у міському палаці культури.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.