Жителі Олександрівки записали відеозвернення до Зеленського

Просять звернути уваги на два шляхопроводи

1334
кількість переглядів

Жителі райцентру Олександрівка записали відеозвернення до президента Володимира Зеленського.

Відео опубліковане у Facebook, передає кореспондент CBN.

ДО глави держави звернулися «з приводу аварійності шляхопроводів державного та міжнародного значення. Це – мости через річку Тясмин та міст через колії Одеської залізниці».

«Вони в надзвичайно жахливому стані! І у випадку їх обвалу, а до цього всього один крок, Київ буде відрізаний від південної частини України по залізничній колії, а також неминучі людські жертви, – сказано у зверненні. – Розуміємо вашу завантаженість державними справами, але просимо почути нас і звернути увагу на нашу проблему, поки не сталася трагедія!»

Звернення до Президента України Зеленського В.О. від жителів Олександрівки. Мости

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО В.О.Шановний Володимире Олександровичу – наш Президент і гарант нашої Конституції!Звертаються до Вас мешканці Олександрівського району Кіровоградської області з приводу аварійності шляхопроводів державного та міжнародного значення. Це – мости через річку Тясмин та міст через колії Одеської залізниці. Вони в надзвичайно жахливому стані! І у випадку їх обвалу, а до цього всього ОДИН крок, Київ буде відрізаний від південної частини України по залізничній колії, а також неминучі людські жертви.Мости зараз находяться на балансі Олександрівському селищної ради, раніше були на балансі держави, бо по них пролягає автотраса державного значення Н-14. Та за не відомих обставин дороги передали Олександрівці. У бюджеті селища такі кошти для капітального ремонту відсутні.Перед Євро-2012 в Олександрівці планували побудувати об'їздний міст, але роботи закінчились лише вирубуванням лісу під трасу… Чи виділялись взагалі кошти на об'їздний міст, нам невідомо!На ремонт асфальтного покриття мостів зараз виділяють 5 мільйонів, проте це буде лише «вкатування» грошей в асфальт,бо аварійність мостів від цього не зменшиться! Це всерівно, що в іржавого "москвича" влити 95-й бензин.Це питання для нашого району дуже болюче! Через ці мости в день проїжджають тисячі авто, серед них і перевантажені фури. Цими мостами возять дітей до школи, цими мостами мешканці ходять додому та на роботу. Ці мости з'єднують нас з усім світом!Розуміємо Вашу завантаженість державними справами, але просимо Вас почути нас і звернути увагу на нашу проблему, поки не трапилась трагедія!ПРОСИМ ВСІХ ЗРОБИТЬ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ. ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ ПОВИННО ДІЙТИ ДО ПРЕЗИДЕНТА!Тільки разом ми це зробимо!#Зеленский,#RAZOM

Опубліковано Команда Зеленського в Олександрівці Вівторок, 13 серпня 2019 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.