Сільські амбулаторії Кіровоградщини отримали 25 нових авто (ФОТО)

Вартість автівки - близько 500 тис. грн

1009
кількість переглядів

З Кропивницького до сільських амбулаторій у районах сьогодні відправилися 25 автомобілів Renault Duster, передає кореспондент CBN.

По реанімобілю типу “В” Peugeot також отримали центри екстреної медичної допомоги Кропивницького та Олександрії.

Як нагадав перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, в області працюють 123 сільські лікарські амбулаторії. В рамках президентської програми «Допомога поруч!» у 47 з них тепер будуть нові автомобілі.

П’ять автівок поїхали до Голованівського району, шість – у Знам’янський, по три нові авто працюватимуть у Кропивницькому та Олександрійському районах, по дві – у Новгородківському та Світловодському, по одній спеціалізованій медичній машині відправили у Благовіщенський, Петрівський, Новоукраїнський, Новомиргородський райони.

За словами головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Кропивницького району Валерія Радулова, в районі живуть 36,8 тисячі селян, яких обслуговують 15 лікарських амбулаторій та 35 ФАПів.

«Ми отримали три автомобіля до двох, які вже працюють в Катеринівській та Великосеверинівській амбулаторіях. Вони поїдуть у Грузьке, Федорівку та в Аджамку», – розповів головлікар.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.