Серед загиблих у пожежі в одеському готелі – 24-річний кропивничанин та його наречена (ВІДЕО)

Євген та Маргарита заїхали до Одеси лише на один день.

3463
кількість переглядів

24-річний кропивничанин Євген та 23-річна киянка Маргарита, які загинули у пожежі в готелі «Токіо Стар», заїхали до Одеси лише на день погуляти і після ночівлі у готелі мали вирушити додому до Києва.

Про це розповіла ТСН телефоном сестра загиблого Євгена Анна.

«Я до останнього не вірила, що з Женею це сталося. Все думала, що в нього, може, телефон викрали чи щось ще. Ми разом відпочивали у Росєйці (Татарбунарський район Одеської області), але вони хотіли заїхати до Одеси погуляти, бо ніколи там не були. Женя казав, що хоч і служив в Одесі (у прикордонних військах), але на морі там ніколи не був. І вони заїхали на один день до Одеси, і мусили вже 17 серпня їхати до Києва», – сказала вона.

«О 23:16 вони ще були на зв’язку 16 серпня, а рано-вранці мені зателефонував його друг, з яким вони в Одесі зустрічались. Вони гуляли, потім друг провів їх до готелю, ще говорив: “Залишайтесь на ніч у мене”. Але брат мій казав: “Хочу побути з Маргаритою наодинці”», – додала Анна.

Як розповіла жінка ТСН, Євген та Маргарита працювали кухарями у престижному ресторані столичного Гідропарку – вони там познайомились, і на момент родинного відпочинку на морі зустрічались лише два-три місяці, але Женя після приїзду з моря збирався повести кохану до РАЦСу.

«Він про неї все говорив: “Маргариточка, Маргариточка”. Вона до нас в гості приїздила, ми дружили, все було добре. Він хотів одружитись. Весь час говорив мені: “Аню, приїдемо з моря, одружимось”. Він був дуже закоханий у Маргариту. Думаю, що і вона в нього, бо вони навіть померли, тримаючи одне одного за руки», – зазначила родичка загиблого.

За словами Анни, Маргарита була єдиною донькою у матері і дуже піклувалась про неї, постійно про неї згадувала. Сестра Євгена каже, була б рада мати Маргариту за невістку.

«Вони були дуже гарною парою. Він високий, вона висока гарна брюнетка, фігура гарна, він чоловік показний. Ми ними милувались. Я її вважаю своєю невісткою, як би там не було. Вона була з Женею, і в останні хвилини вона була з ним», – поділилась Анна.

У ніч на 17 серпня 2019 року в одеському готелі «Токіо Стар» сталася пожежа. Займання було на другому поверсі, вогонь охопив близько тисячі квадратних метрів. Спочатку в ДСНС повідомили, що загинули вісім осіб, постраждали 10, а поліція відкрила кримінальне провадження. Постраждалих госпіталізували до лікарень.

17 серпня стало відомо, що кількість жертв збільшилася до дев’яти.

Фото на головній сторінці – InfoResist

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.