ПриватБанк пропонує кропивничанам зібрати дитину в школу так, щоб не розоритися

Придбати сьогодні за банківські кошти - повертати згодом і частинами

683
кількість переглядів

ПриватБанк пропонує скористатися низкою банківських послуг та придбати все необхідне дитині до школи. Придбати сьогодні за банківські кошти – повертати згодом і частинами.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку у Кіровоградській області.

Повернувши кошти у пільговий період (до 55 днів), можна зекономити на відсотках за користування кредитним лімітом на картах «Універсальна» або «Універсальна Gold».

Оплата цими картками в магазинах-партнерах ПриватБанку за програмою «БонусПлюс» допоможе ще й заощадити – отримати на свій бонусний рахунок від 1 до 20 % від суми покупки. При подальших покупках за товари можна розраховуватися накопиченнями з бонусного рахунку.

Сервіс «Оплата частинами» надає змогу придбати будь-який вартісний товар та розраховуватися за покупку рівними частинами протягом декількох місяців без комісій чи переплат.

Скористатися цим сервісом можна як в звичайних магазинах, так і в інтернеті.

Послуга «Швидкий кредит» допоможе отримати кредит до 50 тисяч гривень на картку на 12 і 24 місяці з можливістю дострокового погашення без додаткових комісій.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.