«Олександрія» програла «Десні»

Перегляди: 720

Матч п’ятого туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 ФК «Олександрія» – ФК «Десна» завершився з рахунком 0:3 вчора, 24 серпня.

Про це CBN повідомили у прес-службі ФК «Олександрія».

У першому таймі забитих м’ячів не було.

На початку другого тайму в першій же атаці «Десни» Денис Мірошніченко у власному воротарському майданчику грубо зіграв проти суперника, отримав червону картку, до того ж арбітр матчу Іван Бондар призначив одинадцятиметровий. Пенальті реалізував капітан сіверян Денис Фаворов – 0:1.

На 69 хвилині обрізався Каспарс Дубра, м’ячем заволодів Орест Кузик, вийшов сам на сам з Юрієм Паньківим, і послав м’яч у сітку воріт. 0:2.

На 90 хвилині Олександр Філліпов третім забитим м’ячем поставив крапку в поєдинку.