ПриватБанк встановив ювілейний POS-термінал на Кіровоградщині

Майже половина POS-терміналів, встановлених у регіоні, оснащена безконтактною технологією PayPass

892
кількість переглядів

Ювілейний, 4-тисячний POS-термінал ПриватБанк встановив у селі Вікнина Гайворонського району.

Відтепер у магазині «Крамниця», що по вул. Центральна, 4, у разі відсутності коштів можна не записуватися у борговий зошит продавця під прилавком, а легко, швидко і без комісії розрахуватися банківською карткою, повідомили CBN у прес-службі ПриватБанку в області.

«Ми лише розпочали працювати з ПриватБанком, встановили термінал аби наші клієнти мали змогу розраховуватися банківськими картками, – розповіла власниця магазину Людмила Горбатюк. – Ні для кого не секрет, що більшість користується картками ПриватБанку, тому вибір банку – очевидний. Крім того, ПриватБанк працює з усіма платіжними системами, що дуже зручно. Ну і що найважливіше для мене як підприємця – при розрахунках через термінал Привату, не зважаючи на вихідні та святкові дні, кошти зараховуються на рахунок підприємства буквально на наступний день. І нам зручно, і нашим клієнтам».

«Ми пропонуємо нашим клієнтам не лише послуги еквайрингу – встановлення терміналів, – зазначила керівник напрямку Еквайринг Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Титаренко. – З терміналом наші підприємці отримують і можливість користування Приват24 для бізнесу. Завдяки “Розумним випискам” власники підприємств можуть у режимі онлайн відслідковувати корисну інформацію: про середній чек при розрахунках, частку клієнтів ПриватБанку та інших банківських установ, визначати середній вік покупців чи навіть стать. Така аналітика дає можливість бізнесу визначити пріоритети для маркетингу та розвитку».

Майже половина POS-терміналів, встановлених у регіоні, оснащена безконтактною технологією PayPass, за допомогою якої можна здійснювати купівлі одним дотиком. Достатньо піднести картку з логотипом PayPass до зчитувального пристрою на касі, і покупку буде оплачено. Усі термінали працюють з програмою лояльності «БонусПлюс» (дарує грошові бонуси за кожну покупку, здійснену за допомогою карти банку) чи сервісами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» (допомагають здійснювати покупки та розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю вартість зразу, а частинами).

«Встановлення POS-терміналів надає підприємствам чималі переваги, – додала Олена Титаренко. – Це і підвищення конкурентоспроможності підприємства за рахунок надання клієнтам широкого вибору варіантів платежу, і збільшення обсягу продажів за рахунок нових клієнтів – власників платіжних карток, і збільшення обороту за рахунок непередбачених покупок клієнтами (клієнт не обмежений готівкою у гаманці). А ще це відсутність ризиків, пов’язаних з готівковими розрахунками, зокрема ризику прийому до оплати фальшивих банкнот, оптимізація розрахунків – всі розрахунки проводяться автоматично із зарахуванням коштів на поточний рахунок підприємства. Крім того, не слід забувати про відповідність чинному законодавству України».

З початку року через мережу POS-терміналів ПриватБанку на Кіровоградщині здійснили покупок на загальну cуму більше 1 млрд грн.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.