Підготовка до виставки «AGROEXPO-2019» у Кропивницькому йде згідно з планом

ЇЇ організатори взяли за основу концепцію минулого року

1762
кількість переглядів

Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2019» проходитиме у Кропивницькому з 25 по 28 вересня.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

Підготовка до виставки йде згідно з планом. ЇЇ організатори взяли за основу концепцію минулого року. Наразі залишилося узгодити питання щодо участі обласних агроформувань, забезпечення громадського порядку та регулювання дорожнього руху, поселення учасників виставки з інших регіонів.

Вирішується питання щодо виділення площ для розміщення презентаційних та торгівельних локацій з міст, районів та ОТГ на «Покровському ярмарку». Цього року у ярмарки з’явиться свій символ «Мартин Боруля» – персонаж комедії Івана Тобілевича (Карпенко-Карого).

27 вересня в рамках ділової програми «АГРОЕКСПО – 2019» відбудеться галузева сесія «Внутрішній туризм: інвестиція в розвиток території» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST».

Окрім цього на території критого павільйону функціонуватиме профорієнтаційний ярмарок, в якому планують взяти участь до 30 освітніх закладів та близько дев’яти тисяч старшокласників з різних міст, районів та ОТГ Кіровоградщини.

Дістатись до виставки жителі міста зможуть маршрутним таксі №113 та тролейбусом №5. Ті, хто планує приїхати на виставку власним транспортом, зможуть залишити авто на спеціально облаштованій стоянці, що розрахована на п’ять тисяч місць.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.