Жителя Кiровоградщини можуть ув’язнити на п’ять рокiв через крадiжки металу з залiзницi

На рахунку зловмисника 12 епiзодiв крадiжок металу з залiзничного полотна

407
кількість переглядів

На Кiровоградщинi полiцейськi оголосили пiдозру у скоєннi серiї крадiжок 31-рiчному жителю Кропивницького району.

Про це CBN поiнформували в ГУ НП в областi.

На рахунку зловмисника 12 епiзодiв крадiжок металу з залiзничного полотна, яке належить одному з промислових пiдприємств. Сума збиткiв складає бiльше 120 тисяч гривень.

Повiдомлення про подiю до Кропивницького районного вiддiлення надiйшло вiд працiвникiв пiдприємства. Пiд час огляду колiї робiтники виявили дiлянку, на якiй була вiдсутня значна частина металевого крiплення, що у разi експлуатацiї пiд’їзних шляхiв могло призвести до аварiї.

Пiдозрюваним виявився непрацюючий мiсцевий житель, якого ранiше притягували до кримiнальної вiдповiдальностi за скоєння майнових злочинiв.

Нинi працiвники полiцiї продовжують розслiдування у кримiнальному провадженнi, розпочатому за ч.2 ст. 185 Кримiнального кодексу України «Крадiжка». За цi дiї чоловікові загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк до п’яти рокiв.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.