У Кропивницькому двоє бізнесменів судяться через долари, франки та євро

Чоловіка підозрюють у привласненні чужого майна

1428
кількість переглядів

У Кропивницькому підприємець звинувачує свого партнера по бізнесу в тому, що той не повернув належні йому кошти.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє кореспондент CBN.

Заявник стверджує, що у 2015 році по вулиці Гоголя у Кропивницькому передав на зберігання товаришу 70 000 доларів США, 3 800 швейцарських франків та 100 євро. Загальна сума коштів – 1 695 611,38 гривень. Товариш зобов’язався повернути гроші за першою вимогою, проте порушив умови договору зберігання та не повернув кошти потерпілому.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження. «Зберігачеві» оголосили про підозру у привласненні чужого майна.

Слідство встановило, що потерпілий і підозрюваний з 2003 року знаходяться у товариських стосунках, здійснюють спільну підприємницьку діяльність, передають продукцію під реалізацію, надають позики, спільно акумулюють обігові кошти, разом купують основні засоби виробництва.

Захисник потерпілого просив суд взяти під варту підозрюваного, однак Кіровський районний суд не підтримав клопотання про обрання запобіжного заходу, пов’язаного із триманням під вартою. Розслідування провадження триває.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.