У Кропивницькому відбувся черговий матч футбольного турніру «Відкритий чемпіонат України Героїв АТО»

Перегляди: 761

Футбольна команда з Кропивницького, яка складається з військовослужбовців третього полку та співробітників правоохоронних органів, приймала ФК «Моноліт» з Миколаєва сьогодні, 5 вересня, передає кореспондент CBN.

Зустрілися команди, які займають перші два місця у турнірній таблиці. Кропивничани на два очки відставали від «Моноліту».

Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Після перерви обидві команди проводили багато контратак. Боротьба була настільки запеклою, що гравцям команд двічі знадобилася медична допомога.

За хвилину до кінця матчу рахунок був 5:4 на користь кропивницької команди, і вже на останніх секундах гри чергова атака наших футболістів закінчилася взяттям воріт суперника.

Остаточний рахунок - 6:4 на користь команди з Кропивницького. За три гри до завершення чемпіонату вона займає перше місце у турнірній таблиці.