Новий дитсадок у Голованівську обійдеться у 27 мільйонів (ФОТО)

Кошторисна вартість проекту 27,6 млн грн

1153
кількість переглядів

ОДА контролює питання будівництва нового дитсадка у Голованівську.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

Новий шестигруповий дитсадок «Веселка» розпочали будувати у липні 2018 року. Він розрахований на 120 місць. Будівництво нового дитсадка почали у зв’язку з перенавантаженням садочка «Малятко», який розрахований на 115 місць, а відвідує 208 дітей. Проект реалізують за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Кошторисна вартість – 27,6 млн грн.

Наразі представники обласної та місцевої влади обговорили проведення першочергових будівельних робіт в дитячому садочку «Веселка». Визначили, що підрядна будівельна організація терміново опрацює питання придбання будівельних матеріалів для першочергових робіт: спорудження даху, встановлення вікон, зовнішніх дверей, монтаж котельні, внутрішнього опалення, зовнішніх інженерних мереж, систем внутрішньої електричної мережі, огородження території садка.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.