ПриватБанк допоможе кропивничанам голосувати за «Громадський бюджет – 2020»

У Кpопивницькому до «Гpомaдського бюджету - 2020» нaдійшло 87 пpоектів нa зaгaльну суму 32 мільйони гpивень

622
кількість переглядів

Кропивничани мають можливість скористатись сервісом «Громадський бюджет» і вже з 2 вересня цього року голосувати за проекти за допомогою послуги BankID ПриватБанку.

Про це CBN повідомили у прес-службі фінустанови в області.

«Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) – швейцарсько-українська програма, яка фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, та виконується Фондом Східна Європа та Innovabridge Foundation. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

ПриватБанк долучився до швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP з метою розвитку е-демократії в Україні. Зручний електронний сервіс допоможе кропивничанам впливати на розвиток свого міста – шляхом голосування обрати, на що витратити кошти місцевої казни.

Наразі до сервісу підключили понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України. Їх жителі, авторизувавшись через BankID, можуть подавати свої проекти або голосувати за вже наявні на сайті. Клієнти ПриватБанку, зареєстровані в цих населених пунктах, можуть впливати на розподіл визначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування через «Приват24».

У Кpопивницькому до «Гpомaдського бюджету – 2020» нaдійшло 87 пpоектів нa зaгaльну суму 32 мільйони гpивень. Голосувaння розпочалося з 2-го і триватиме до 15 веpесня. Пpоголосувaти можнa або в пpиміщенні міськpaди або нa її сaйті, авторизувавшись за допомогою «Приват24».

Крім того, ПриватБанк пропонує кропивничанам скористатися можливістю голосувати за проекти громадського бюджету через термінали самообслуговування ПриватБанку. Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки, у меню «Голосування за проекти міст» обрати потрібний проект та проголосувати. Процес максимально простий – голосування відбувається швидко, у кілька кліків.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.