У Кропивницькому відкрили новий спортивний клуб

СК «Арес» направлять на розвиток греплінгу та панкратіону

2732
кількість переглядів

Вчора, 8 серпня, відкрили спортивний клуб «Арес» на вулиці Шульгіних, 13 А у Кропивницькому, передає кореспондент CBN.

Червону стрічку, разом із наймолодшими вихованцями, перерізали президент клубу, спортивний меценат Олександр Скляревський, голова обласної федерації панкратіону та греплінгу Олег Ветров та головний тренер СК «Арес» Євген Харитоненко.

Саме Євген надихнув усіх своєю давньою мрією й переконав ще одного співзасновника «Аресу» Олександра Скляревського, що варто вкладати кошти у спорт і наше майбутнє. Всі роботи у приміщенні вдалося зробити за місяць.  Вже зараз у клубі, який спеціалізується на греплингу та панкратіоні, займаються понад 150 спортсменів від малечі до дорослих. Тут є татамі, спортивне обладнання й всі належні умови для тренувань.

Батьки можуть спостерігати за тренуваннями своїх дітей на екрані, який встановили в роздягальні, а також онлайн. У СК «Арес» вже є два осередки в Кропивницькому – в ЗОШ-10 на селищі Новому та в ЗОШ-8.

У планах виступи спортсменів клубу «Арес» не тільки на всеукраїнських, але й на міжнародних змаганнях.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.