Керівник Служби автодоріг Кіровоградщини назвав проблемною підготовку дорожників до зими

В області досі не запаслися піском та технічною сіллю

741
кількість переглядів

На сьогодні лишаються проблемними питання підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років у основного підрядника, що буде здійснювати зимове утримання доріг, – ДП «Кіровоградський облавтодор».

Про це під час апаратної наради в ОДА сьогодні, 9 вересня, повідомив керівник Служби автомобільних доріг Кіровоградщини Вадим Коюденко, передає кореспондент CBN.

Із майже 42 тисяч тонн піску та 6,7 тисячі тонн технічної солі, що необхідні для ліквідації зимової слизькості, наразі наявні лише 9,9 тисячі тонн піску та 1,7 тисячі тонн технічної солі, що становить 23 та 25 відсотків відповідно.

Для забезпечення безаварійного та безперебійного проїзду автотранспорту дорогами області планують підготувати до роботи в зимових умовах 242 одиниці спеціальної техніки, наразі підготували 184.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.