У Кропивницькому депутату дали в оренду землю пiд його забудовою

Земля знаходиться на березi Сугоклеї

648
кількість переглядів

У Кропивницькому депутату мiської ради Андрiю Кролевцю дали на 49 рокiв в оренду земельну дiлянку, де вже розташована його забудова.

Таке рiшення депутати прийняли сьогоднi, 10 вересня, повiдомляє кореспондент CBN.

«Надати Кролевцю Андрiю Вiкторовичу дозвiл на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в оренду строком на 49 рокiв, на якiй розташований об’єкт нерухомого майна, належний заявнику, по вул. Нижнiй, 12, орiєнтовною площею 0,35 га для розмiщення культурнооздоровчих потреб, рекреацiйних, спортивних i туристичних цiлей за рахунок земель водного фонду», – йдеться у рiшеннi.

Земля знаходиться на березi Сугоклеї.

Сам Кролевець заявив, що права власностi передав iншiй людинi, в голосування участь не брав.

«Земельна дiлянка, яку колись купив, але всi права переданi у слiпий траст i жодного вiдношення до того майна й управлiння ним не маю. Нiхто там не оре i не будує, ми знаємо, що таке водоохоронна зона. Нинi земельну дiлянку займає Овчиннiков», – сказав депутат.

«Два мiсяцi тому на вторинному ринку ми купили гiдротехнiчну споруду насосної станцiї першого пiдйому. Водонасосна станцiя була засмiчена. Пiсля купiвлi ми набули статусу первинних водокористувачiв i маємо право робити реконструкцiю. Заключили договiр iз водним господарством. Вони вичистили старi комунiкацiї, прибрали смiття i територiю», – додав Овчиннiков.

Мiський голова Андрiй Райкович доручив керiвнику архiтектурно-будiвельної iнспекцiї перевiрити, якi саме роботи проводять на березi i чи не суперечать вони нормам.

«Виїхати на об’єкт i розiбратися, у разi порушення будiвельних правил i норм, припинити будiвництво», – сказав Райкович.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.