Наступного тижня кропивничанам вручать ордери на квартири в багатоповерхівці на Жадова

Ордери вручатимуть об 11:00 18 вересня

714
кількість переглядів

У Кропивницькому ордери і ключі від квартир у новозбудованій багатоповерхівці на Жадова вручатимуть у середу, 18 вересня.

Про це заявив начальник відділу ведення обліку житла міської ради Кропивницького Валерій Пількін сьогодні, 13 вересня, передає кореспондент CBN.

«У будинку 39 квартир, ордери отримають 36 осіб. Квартири обладнані автономним опаленням, є плита і котел-колонка, а також лічильники на воду і газ. Будинок утеплений, з гарним ліфтом. Квартири виділили людям, які стояли в загальній черзі ще з 1979 року і з 85-90 років у позачерговій. Це учасники бойових дій, багатодітні родини, 10 квартир виділили під службове житло для лікарів», – розповів Валерій Пількін.

«Це вперше з 1991 року в місті збудували житло за кошти міського бюджету. Люди по 40 років чекали на житло. У планах наступного року розпочати будівництво ще однієї багатоповерхівки», – додала радник міського голови Кропивницького Євгенія Шустер.

Ордери вручатимуть об 11:00 18 вересня.

Нагадаємо, 9 липня виконавчий комітет міськради Кропивницького погодив рішення про надання квартир у новозбудованій багатоповерхівці по вулиці Генерала Жадова, 28.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.