У Кропивницькому розповіли про проекти громадського бюджету (ФОТО)

Голосування за проекти громадського бюджету триває до 15 вересня

0
748
кількість переглядів

Вчора, 12 вересня, у кінотеатрі «Портал» відбулася презентація проектів громадського бюджету Кропивницького.

Ідея детальніше ознайомити містян з конкурсом громадський бюджет та проектами-учасниками виникла у депутата міської ради Кропивницького Михайла Бєжана та заступника міського голови, автора проекту «Велокроп» Андрія Паливоди, повідомили у прес-службі депутата.

Серед запрошених – громадські активісти, журналісти, військові та студенти.

«Проаналізувавши проекти, подані на громадський бюджет, разом з командою визначилися з трійцею проектів, які підтримуємо. Це проекти – великий, малий та соціальний, адже саме в кожній з категорій можна обрати свого фаворита серед проектів. Проекти, які презентуємо сьогодні, вважаємо цікавими і, що найголовніше, потрібними нашому місту», – зазначив Михайло Бєжан.

Всі презентовані проекти спрямовані на розвиток Кропивницького як активного та спортивного міста. Так, соціальний проект №1 «Територія рівних» передбачає створення інклюзивного спортивно-ігрового майданчика для дітей та молоді з інвалідністю. Автори малого проекту з оптимістичною назвою «Щасливі всі великі та малі», підтримати який можна за номером 49, пропонують облаштування сучасного спортивного майданчика з тренажерами.

«Громадський бюджет – це хороша можливість змінити своє місто, запропонувати креативні та цікаві ідеї для того, щоб зробити Кропивницький більш комфортним для життя. Як приклад, великий проект №1 “Велокроп” передбачає створення велосипедної доріжки в місті довжиною 12 кілометрів. Наразі велорух активно розвивається, і в Кропивницькому досить багато велолюбителів, тож проект вже здобуває чималу підтримку серед містян», – розповів Андрій Паливода.

Після змістовної презентації проектів громадського бюджету всі запрошені мали можливість переглянути новий український патріотичний фільм «Іловайськ 2014».

Нагадаємо, що голосування за проекти громадського бюджету триває до 15 вересня. Проголосувати можна в приміщенні міськради або на сайті.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.