Суддя з Кіровоградщини заявила, що хтось нишпорив у її робочому комп’ютері

З кінця серпня такі втручання продовжуються знову

1323
кількість переглядів

Суддя Новоархангельського районного суду Людмила Краснопольська заявила до Вищої ради правосуддя (ВРП) про втручання сторонніх осіб у судовий документообіг.

Копія заяви опублікована на офіційному сайті ВРП.

«Повідомляю, що мною було виявлено втручання у програму документообігу під час роботи в програмі», – сказано в ній.

За даними судді, невідомі працювали з документами у цивільній справі та справі про адміністративне порушення з лютого по травень 2019 року.

«23.05.2019 року я звернулася із заявою до Кропивницького ВП ГУНП в області, а саме до начальника кіберполіції ДКП НП України. 17.07.2019 року працівниками відділу було оглянуто мій робочий комп’ютер та зафіксовано несанкціоноване підключення до комп’ютера близько 24 разів», – написала Людмила Краснопольська.

Вона вважає, що «таке втручання можливе лише особами, що мають доступ до програмного забезпечення та комп’ютерної техніки».

«З кінця серпня такі втручання продовжуються знову», – стверджує суддя. Вона просить ВРП «розглянути це повідомлення та вжити передбачених законом заходів щодо усунення втручання у діяльність судді».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.