На ремонт ДЮЦу в Кропивницькому виділили 340 тисяч гривень

Дирекція розраховує, що до початку опалювального сезону центр відновить роботу

583
кількість переглядів

Депутати облради погодили виділення 340 тисяч гривень на ремонт обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Як розповів CBN керівник обласного управління освіти Володимир Таборанський, наступний крок – за управлінням капітального будівництва, яке ці кошти отримає. Там замовлять проектно-кошторисну документацію, її експертизу, а потім укладуть угоду з підрядником, який і виконає ремонтні роботи.

«Фактично зараз настає відповідальність управління капітального будівництва. Вони активно працюють. Ми спільно з обласною адміністрацією допомагаємо і контролюємо», – зазначив Володимир Таборанський.

«Сподіваємось, що завдяки всебічній допомозі, яку ми отримуємо, до початку опалювального сезону наші діти повернуться в рідні стіни», – сказала директорка закладу Анна Суркова.

В обласному центрі дитячої та юнацької творчості зараз займаються більше трьох тисяч хлопців та дівчат віком від чотирьох до 21 року. Незважаючи на тимчасове закриття будівлі, усі 200 гуртків, які входять у 24 творче об’єднання, працюють. Їм свої приміщення надали шість шкіл, комітет профспілок області, бібліотеки імені Чижевського та Шевченка. Планують укласти угоди з СДЮШОР та музичним коледжем.

Нагадаємо, що на початку серпня ОЦДЮТ тимчасово припинив роботу через виявлені в танцювальному залі на другому поверсі тріщини в стелі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.