На Кіровоградщині побудують сім мультифункціональних майданчиків для ігрових видів спорту

Загалом надійшло сім пропозицій від територій

1075
кількість переглядів

Кіровоградщина отримала державну субвенцію на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Про це під час апаратної наради в ОДА сьогодні, 23 вересня, повідомила заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко, передає кореспондент CBN.

Вже розробили проект майданчика для шести видів спорту. До обласної комісії, яка розподіляє кошти, надійшло сім пропозицій. До будівництва об’єкту готові у Помічнянській та Соколівській громадах, Олександрії, селі Козацьке Петрівського району та селищі Побузьке Голованівського.

«Ще двом територіям – Кропивницькому та селу Заввалля Бобринецького району терміново необхідно завершити виготовлення документації, щоб розпочати будівництво майданчиків. Я думаю, що ці майданчику будуть користуватися попитом не меншим, ніж футбольні площадки, які встановили минулі роки», – сказала вона.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.