На Кiровоградщинi поклали обличчями в асфальт органiзаторiв аукцiону з продажу комунального майна (ФОТО)

Один iз зловмисникiв – приватний адвокат

0
1541
views

На Кiровоградщинi арбiтражний керуючий та службовець торгiв аукцiону з продажу комунальної нерухомостi вимагали грошi вiд пiдприємцiв.

Про це CBN поiнформували в прес-службi УСБУ в областi.

Розпорядники аукцiону зажадали вiд мiсцевого пiдприємця сто тисяч гривень за перемогу в конкурсi на придбання цiлiсного майнового комплексу в одному з районних центрiв. Комерсант зобов’язувався вiдновити котельнi, виробничу базу та кiлька будiвель комунальної власностi. У випадку вiдмови дiлки погрожували зiрвати аукцiон в iнтересах iнших учасникiв. Зловмисники гарантували зменшення на аукцiонi цiни комунального майна з 4,2 мiльйона гривень до 630 тисяч.

Правоохоронцi затримали зловмисникiв, один з яких є приватним адвокатом, одразу пiсля отримання всiєї суми неправомiрної вигоди.

Наразi вирiшують питання про повiдомлення затриманим про пiдозру у вчиненнi злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-4 (прийняття пропозицiї, обiцянки або одержання аудитором, нотарiусом, експертом, оцiнювачем, третейським суддею або iншою особою, яка провадить професiйну дiяльнiсть, пов’язану з наданням публiчних послуг) Кримiнального кодексу.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.