Підозрюваного у смерті кропивницьких спецпризначенців залишили за ґратами, а справу розглянуть ще раз

Рiднi загиблих вiйськових вимагають довiчного ув’язнення для зрадника

1130
кількість переглядів
Микола Бутрименко. Фото: «Тексти»

Сьогодні, 27 вересня, відбулося останнє засідання Запорізького апеляційного суду у справі донецького фермера, якого звинувачують у загибелі спецпризначенців з третього полку, передає кореспондент CBN.

У травніфермер з Донеччини Микола Бутрименко отримав вісім років із конфіскацією майна за фінансування тероризму. Зраду, яка призвела до загибелі десяти спецпризначенців третього полку, суд визнав недоведеною. І саме цей факт оскаржувався в апеляційній інстанції.

Апеляційний суд Запорізької області частково задовольнив апеляційні скарги сторін та постановив повернути справу на розгляд до суду першої інстанції. Колегія суддів аргументувала рішення тим, що під час процесу були суттєві процесуальні порушення. Микола Бутрименко залишиться під вартою до 25 листопада.

Адвокат потерпілих Олена Яркіна вважає, що якби порушень на етапі підготовчого засідання не виявили, то остаточне рішення суду могло бути іншим. Окрім того, вона клопотатиме про перенесення слухання справи до Кропивницького.

Нагадаємо, трагедiя сталася 29 липня 2014 року. Микола Бутрименко «здав» бойовикам «ДНР» мiсце розташування українських спецпризначенцiв, внаслiдок чого їх розстрiляли.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.