У Кропивницькому АТОшники пояснили водію автобуса, чому не варто відмовляти у пільговому проїзді їхньому побратиму

Подробиці історії - у випуску телевізійних новин CBN о 20:00 сьогодні, 27 вересня, на телеканалі «Вітер»

7415
кількість переглядів

Водій автобуса «Петрівка – Вись – Кропивницький» вимагав з учасника війни на сході повну сплату квитка за проїзд.

Про це АТОшник Євген Плітко розповів CBN.

За його словами, близько восьмої ранку сьогодні, 27 вересня, він їхав з Шестаківки до Кропивницького на роботу. На зупинці сів у рейсовий автобус, показав посвідчення та протягнув водієві п’ять гривень – третину вартості. На що почув від нього: «Скоро всі ви платити будете, не треба мені твоє посвідчення, давай гроші».

Поспішаючи на роботу, Євген заплатив, але повідомив побратимам про подію.

Перед відправленням цього автобусу з автостанції №2 там зібралися бійці 57-ї бригади та волонтери, які допомагали Євгенові та іншим хлопцям на фронті. З водієм провели виховну бесіду. Хоча той почав розповідати, що не вимагав гроші, АТОшники попередили: у випадку повторення ситуації почнуть користуватися своїми пільгами саме у цьому автобусі всією компанією до тих пір, поки водій не звільниться за власним бажанням.

Цю ж інформацію донесли до відома керівниці підприємства «Спутнік- Кіровоград», що обслуговує маршрут, Наталії Пікуліної.

Подробиці історії – у випуску телевізійних новин CBN о 20:00 сьогодні, 27 вересня, на телеканалі «Вітер».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.