У Кропивницькому розкажуть, наскільки публічним є міське самоврядування (АНОНС)

1 жовтня, 12:00, Інформаційна агенція CBN – Центральноукраїнське бюро новин (вулиця Велика Перспективна, 46, третій поверх)

546
кількість переглядів

У вівторок, 1 жовтня, Громадянська мережа ОПОРА у Кропивницькому презентуватиме результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.

На прес-конференції «Міський голова, виконавчі органи чи депутати – хто у Кропивницькому працює найбільш публічно? Результати вимірювання Індексу публічності 2018» експерти представлять рейтинг публічності 24 муніципалітетів, міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад.

Експерти проаналізують сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта моніторингу й розкажуть, які зміни та нові практики сприяли підвищенню рівня публічності Кропивницького у всеукраїнському рейтингу 2018 року.

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Києва, Луцька та Вінниці. За підсумками вимірювання Індексу публічності 2017 та 2016 років Кропивницький належав до категорії міст із задовільним рівнем публічності.

Спікери заходу:
• Тетяна Пташник, координаторка вимірювання Індексу публічності у Кропивницькому.
• Євген Гурницький, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Кіровоградській області.

1 жовтня, 12:00, Інформаційна агенція CBN (вулиця Велика Перспективна, 46, третій поверх)

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.