Мерія Кропивницького: всі лікарні, школи та дитсадки готові до зими

На їхню підготовку з бюджету виділили майже три мільйона

819
кількість переглядів
тепло

У Кропивницькому завершується підготовка комунальних закладів і всього житлового господарства до осінньо-зимового періоду.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це на нараді сьогодні, 30 вересня, доповіла начальник управління ЖКГ Тетяна Савченко, передає кореспондент CBN.

Савченко зазначила, що централізоване опалення в місті взимку надаватиме КП «Теплоенергетик», яке обслуговує ТЕЦ та 22 котельні. За її словами, 164 км тепломереж готові до роботи. У цілому ремонтні роботи та підготовка до опалювального сезону коштувала 3,8 мільйона гривень.

«Теплове господарство готове до зими на 98 відсотків», – розповіла чиновниця.

Такий же відсоток готовності до осінньо-зимового сезону демонструє житловий фонд міста.

Очищатимуть дороги від снігових заметів 30 спецавтівок КП «Універсал 2005» – піскорозкидувачі, снігоплунжерні очисники, самоскидувачі, підмітально-прибиральні трактори, навантажувачі, автогрейдери. Заготовили 593 тони солі та 4,1 тисячі тонн відсіву. Підприємство готове до зими на 70 відсотків.

КП «Благоустрій» також підготувало спецтехніку, заготовило протиожеледну суміш і готове до зими на 90 відсотків.

Усі 14 закладів охорони здоров’я до осінньо-зимового періоду готові на сто відсотків, на що витратили 1,8 мільйона гривень. Акти готовності до холодів отримали в тому числі 39 шкіл та 37 дитсадків Кропивницького. Витрати на ремонтні та підготовчі роботи становили 1,1 мільйона гривень.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.