Таборовий сезон дитячо-юнацького товариства «СІЧ» завершився

Скаутське дитячо-юнацьке товариство «Січ» працює 15 років

639
кількість переглядів

Сьогодні, 1 жовтня, представники скаутського українського дитячо-юнацького товариства «СІЧ» розповіли про закриття таборового сезону 2019 року та плани на майбутнє, передає кореспондент CBN.

Мета товариства – виховати молодь у лицарському дусі. Складався таборовий сезон з міні-таборівок «Січовий байрак», «Чорноліська січ – 2019» та «В гостях у мавок».

Завершальною таборівкою був «Чілл тайм – 2019», де підвели підсумки роботи табору.

Отаман «Чілл тайм – 2019» Нікіта Шендеровський зазначив, що їхня організація робить дітей самостійними та дисциплінованими. Таборівки проходять улітку. Проводять їх здебільшого в лісосмузі. Відвідує кожну таборівку до 40 дітей і підлітків віком від 10 років.

«Завдяки таким таборам молодь в Україні буде більше патріотично налаштована. Дивлячись на сучасну ситуацію в Україні, я впевнений, що потрібно вкладати більше сил у такі молодіжні організації, які підтримують патріотичний дух дитини», – зазначив партнер табору Андрій Фоменко.

За словами організаторів товариства, у наступному році вони планують провести шість таборівок. Запрошують усіх охочих. Кошти потрібні лише для оплати проїзду до місця проживання та на їжу.

Валентина Шаповал, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.