Адвокат підозрюваного у вбивстві Діани Хріненко попросив випустити підзахисного з СІЗО

Підозрюваного у вбивстві затримали в Польщі

2467
кількість переглядів

Ленінський районний суд Кропивницького сьогодні, 7 жовтня, залишив без задоволення клопотання адвоката підозрюваного у вбивстві Діани Хріненко про зміну запобіжного заходу.

Про це з зали суду повідомляє кореспондент CBN.

Адвокат підозрюваного Миколи Середніцького Олександр Урсаленко просив суд замінити тримання під вартою на домашній арешт. Він також заявив про тиск на його підзахисного з боку слідчого.

Суд залишив клопотання без задоволення.

Нагадаємо, 16-річна жителька Суботців Діана Хріненко близько дев’ятої вечора 24 серпня 2018 року пішла в центр села на святкування Дня Незалежності й не повернулася.

26 березня 2019-го при проведенні польових робіт поблизу села Новополяна Знам’янського району виявили людські рештки. Три експертизи підтвердили, що вони належать Діані.

26 липня у Суботцях попрощалися з дівчиною.

Підозрюваного у вбивстві затримали в Польщі. 15 серпня суд обрав йому запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.