У Кропивницькому організували безкоштовні курси англійської та німецької мов для АТОшників

Заняття проходитимуть протягом двох років, двічі на тиждень

1011
кількість переглядів
військові

Громадська організація «Мобільна волонтерська група» організувала для військових безкоштовні курси англійської та німецької мови.

Про це CBN розповіла керівник організації Наталія Салімова.

«З початку російсько-української війни ми почали співпрацювати з військовими та поліцейськими, які перебували в зоні АТО. На сьогоднішній день ми більше займаємося реабілітацією військових», – сказала вона.

Громадська організація має два проекти – «гірська терапія» та «освітні простори для ветеранів і учасників російсько-української війни». «Саме в рамках цього освітнього проекту ми організували ці курси», – додала Наталія Салімова.

У громадській організації є дві групи з вивчення англійської мови та одна група – з німецької. Курси почалися з вересня. Слухачі лекцій – бійці третього полку, учасники та ветерани бойових дій і поліцейські.

Заняття проходитимуть протягом двох років, двічі на тиждень.

«Поки людей ми не набираємо. Планувати щось на майбутнє ми поки не можемо», – додала керівник громадської організації.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.