Житель Кропивницького ховав у гаражi арсенал зброї та наркотики (ФОТО)

Чоловiковi загрожує до семи рокiв тюрми

805
кількість переглядів

До вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлення про виявлення у примiщеннi в одному з гаражних кооперативiв у обласному центрi чималої кiлькостi заборонених речей.

Про це CBN поiнформували в ГУ НП в областi.

Пiд час проведення обшуку вилучили близько тисячi набоїв рiзного калiбру, кiлька корпусiв гранат i пiдривачiв, револьвер, порох, пневматичнi пiстолет та гвинтiвку. Також у примiщеннi виявили нарковмiснi рослини.

Встановили, що до незаконного зберiгання боєприпасiв та наркотичних засобiв причетний 35-рiчний кропивничанин, який орендував гараж.

Громадянину повiдомили про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення чи пересилання наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв без мети збуту) Кримiнального кодексу.

За скоєне йому загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк до семи рокiв.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.