Кропивничанам відмовили у безкоштовному проїзді школярів

Проїзд однієї дитини до школи маршруткою на місяць коштує батькам від 200 гривень

1157
кількість переглядів
маршрутка

Кропивничани підтримали електронну петицію щодо безкоштовного проїзду в громадському транспортi в перiод навчального року школярам до 14 рокiв.

Сьогодні, 8 жовтня, її розглянула постійна комісія міськради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів, передає кореспондент CBN.

«На жаль, це неможливо реалізувати», – заявив членам комісії начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Віктор Житник.

За підрахунками управління, забезпечити безкоштовним проїздом треба майже 21 тисячу учнів протягом 10 місяців. На це потрібно виділити з бюджету 51 мільйон гривень.

Наразі програма розвитку пасажирського транспорту передбачає компенсацію витрат на проїзд пільгових категорій громадян у розмірі 83 мільйонів гривень тільки комунальному підприємству. А потреба складає близько 120 мільйонів.

За словами Віктора Житника, зараз дуже складна ситуація з фінансуванням підприємства.

Чиновник нагадав, що для школярів можна придбати проїзні на комунальний транспорт, що суттєво економить бюджет сім’ї.

Комісія відхилила підтримку петиції у зв’язку з відсутністю фінансування.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.