У Кропивницькому сусіди врятували літню жінку, в якої стався інсульт (ВІДЕО)

Патрульні одразу викликали на місце лікарів, які надалі госпіталізували 81-річну бабусю

602
кількість переглядів

У Кропивницькому врятували 81-річну жінку, яка мало не померла від інсульту, завдяки пильності її сусідів.

Про це CBN поінформували в прес-службі патрульної поліції області.

На лінію «102» звернулися сусіди жінки, які повідомили, що вона вже два дні не виходить на зв’язок.

З квартири літньої жінки було чути дзвінок телефону, на який ніхто не відповідав, а з двору видно, що в її квартирі горить світло. Жодної можливості зв’язатися з родичами не було.

Аби зайти всередину квартири, поліцейські викликали рятувальників, які дісталися до помешкання через балкон та відкрили вхідні двері.

У кімнаті знаходилась непритомна літня жінка, яка ледве подавала ознаки життя.

Патрульні одразу викликали на місце лікарів, які надалі госпіталізували 81-річну бабусю з підозрою на інсульт.

Порятунок літньої жінки, у якої трапився інсульт

Літню жінку, яка мало не померла, врятовано завдяки пильності її сусідівЦієї суботи близько 10-ї години на лінію «102» звернулися стурбовані громадяни, які повідомили, що їхня сусідка вже два дні не виходить на зв’язок. Подія сталася на вулиці Комарова в обласному центрі. З квартири літньої жінки було чути звуковий сигнал телефону, на який ніхто не відповідав, а з двору було видно, що в її квартирі горить світло. Жодної можливості зв’язатися з родичами не було. Ситуація вимагала миттєвого рішення, адже це могло бути питанням життя і смерті. Для допомоги в проникненні до житла патрульні поліцейські викликали рятувальників ДСНС, які зайшли до помешкання через балкон та відкрили вхідні двері.В одній з кімнат знаходилась непритомна літня жінка, яка ледве подавала ознаки життя. Охоронці порядку одразу викликали на місце лікарів, які надалі госпіталізували 81-річну бабусю з підозрою на інсульт. Висловлюємо подяку сусідам старенької за те, що проявили пильність та небайдужість, адже саме їхній дзвінок на "102" допоміг врятувати її життя❗️🤝 #Kroppolice, #ПатрульнаПоліція, #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Понеділок, 7 жовтня 2019 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.