У Кропивницькому подорожчало централізоване опалення

Також встановили тарифи для бюджетних установ

1044
кількість переглядів

Сьогодні, 9 жовтня, виконавчий комітет міської ради затвердив нові тарифи на теплопостачання, яке подає комунальне-підприємство «Теплоенергетик», передає кореспондент CBN.

«Новий тариф встановили у зв’язку зі структурною зміною – приєднали у комунальну власність “Кіровоградтепло”, вимогами законодавства в сфері житлово-комунального господарства і зростанням складових тарифу в порівнянні з чинними. Наразі для абонентів “Теплоенергетик” діє тариф 1603,04 гривні за гігакалорію, для абонентів “Кіровоградтепло”, яке вже перевели у комунальну власність, – 2129,08 гривні», – уточнила заступник директора департаменту-начальника управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Аліна Пузакова.

З початком нового опалювального сезону населення платитиме за тепло 2137,81 гривні за гігакалорію. Абоненти без лічильників – 55,73 гривні за квадратний метр. Раніше абоненти «Кіровоградтепло» платили 54,25 гривні за квадратний метр, «Теплоенергетика» – 45,68 гривні.

Також встановили тарифи для бюджетних установ та інших споживачів. Вони платитимуть 2233,85 і 2279,85 гривні за гігакалорію відповідно.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.