У Кропивницькому подорожчало централізоване опалення

Також встановили тарифи для бюджетних установ

1369
кількість переглядів

Сьогодні, 9 жовтня, виконавчий комітет міської ради затвердив нові тарифи на теплопостачання, яке подає комунальне-підприємство «Теплоенергетик», передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Новий тариф встановили у зв’язку зі структурною зміною – приєднали у комунальну власність “Кіровоградтепло”, вимогами законодавства в сфері житлово-комунального господарства і зростанням складових тарифу в порівнянні з чинними. Наразі для абонентів “Теплоенергетик” діє тариф 1603,04 гривні за гігакалорію, для абонентів “Кіровоградтепло”, яке вже перевели у комунальну власність, – 2129,08 гривні», – уточнила заступник директора департаменту-начальника управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Аліна Пузакова.

З початком нового опалювального сезону населення платитиме за тепло 2137,81 гривні за гігакалорію. Абоненти без лічильників – 55,73 гривні за квадратний метр. Раніше абоненти «Кіровоградтепло» платили 54,25 гривні за квадратний метр, «Теплоенергетика» – 45,68 гривні.

Також встановили тарифи для бюджетних установ та інших споживачів. Вони платитимуть 2233,85 і 2279,85 гривні за гігакалорію відповідно.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.