Вчителі сільської школи на Кіровоградщині посварилися з головою села і майже всі звільнилися (ВІДЕО)

Подробиці - у сюжеті CBN

4465
кількість переглядів

У Кривоносовому Бобринецького району в школі виник конфлікт між педагогами, батьками та головою села.

Десятеро вчителів навіть написали заяви на звільнення з наступного понеділка. Тож нині навчальний процес для понад півсотні школярів – під загрозою. Журналісти CBN приїхали на місце та спробували розібратися в ситуації.

Син жительки села Кривоносове Оксани Осьмухіної навчається в цій школі. Жінка каже, що навчальний процес може зупинитися. Все через конфлікт із сільським головою. Він виник через вимогу очільниці села відзвітувати про використання добровільних внесків.

Через постійні суперечки десятеро вчителів і директор освітнього закладу написали заяви на звільнення. Сама ж очільниця села Людмила Копотій свої дії виправдовує.

У Бобринецькій райдержадміністрації про ситуацію знають. Начальник відділу освіти Олексій Різун зазначив, що зараз шукають шляхи вирішення.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.