Петрівський «Інгулець» здолав кременчуцький «Кремінь»

Перегляди: 911

У рамках 13 туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі петрівський «Інгулець» на виїзді зустрічався із кременчуцьким «Кременем», передає кореспондент CBN.

Перший тайм не приніс гольового успіху жодному з суперників. Після перерви підопічні Сергія Лавриненка довели свою перевагу. Початок розгрому господарів поклав на 74 хвилині Дмитро Фатєєв. Господарі кинулися відіграватися, але захисники та голкіпер гостей Богдан Шуст зіграли надійно. На 83 хвилині найкращий бомбардир Першої ліги Ніка Січінава зняв усі питання стосовно переможця. Крапку в цій зустрічі ударом зі штрафного поставив Максим Ковальов – 0:3.

Цей успіх дозволив команді Сергія Лавриненка очолити турнірну таблицю. Але найближчі конкуренти київська «Оболонь-Бровар» та харківський «Металіст 1925», які відстають від петрівчан на два та три очки відповідно, свої матчі зіграють пізніше.