У Петрівській колонії з початку року виявили чотирьох в’язнів, завербованих в ОРДЛО

Також СБУшники задокументували факт використання засудженого для сприяння діяльності незаконних збройних формувань

666
кількість переглядів

З початку 2019 року оперативники обласного управління СБУ виявили чотирьох завербованих в’язнів, які відбували покарання в колоніях Донецької та Луганської областей та були етаповані до Петрівської колонії.

Про це CBN повідомили у прес-групі УСБУ в області.

Завербовані повинні були шукати засуджених, які підтримують ідеї сепаратизму та створення терористичних організацій «Д/ЛНР» для подальшого їх залучення до диверсій на Кіровоградщині.

Також СБУшники задокументували факт використання засудженого для сприяння діяльності незаконних збройних формувань: жителя Дніпропетровщини, який у 2014 році відбував покарання на території Донецької області, залучали до робіт на одному з блокпостів терористичного угруповання «Бєзлєра».

Громадяни України добровільно повідомили правоохоронцям про факт вербування та не виконували злочинного завдання ворожих спецслужб,тому  їх звільнили від кримінальної відповідальності.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.